Muciņa Nr. 10

No šīs muciņas paveras brīnišķīgs skats uz jūru, tā ir aprīkota ar elektrību un apsildi – piemērota nakšņošanai visa gada garumā. Muciņā ir viena divvietīgā gulta, divas nelielas vienvietīgās gultas (segas, spilveni, gultas veļa), namiņam blakus atrodas neliela terase ar galdiņu un krēsliem, pie šī namiņa nav ugunskura vietas, taču ir iespējams iznomāt grilu.

WC un vasaras duša atrodas aptuveni 120 metru attālumā no muciņas. Siltās dušas izmantošana ir iekļauta mucu mājiņas Nr. 10 cenā (pieejamas no 09:00-21:00; atrodas aptuveni 160 metru attālumā). Automašīnas novietošana auto stāvlaukumā ir iekļauta mucu mājiņas Nr. 10 cenā, auto novietošana tuvāk mājiņai (zaļajā zonā) nav iespējama.

Par papildus samaksu pieejams: kubls, pirts, grils, galds ar soliem, malka, ogles, sauļošanās krēsli, sporta inventāra noma (SUP dēļi, kajaku laivas, airu laiva, velosipēdi).

Nakšņošana jūras krastā mēdz sagādāt arī asas izjūtas. Ūdens, saule, vējš, mežs un smiltis nepakļaujas mūsu vēlmēm, tāpēc gērbieties un nodrošinieties atbilstoši laikapstākļiem.

Obligātajiem laukiem beigās ir *Reserve of 1 available accommodations.

Muciņa Nr. 10 ir pieejama rezervācijai!