Muciņa Nr.17

No šīs muciņas paveras brīnišķīgs skats uz jūru, tajā ir viena divvietīgā gulta (sega, spilveni, gultas veļa), muciņai blakus atrodas galdiņš un sols, pie šī namiņa nav ugunskura vietas, taču ir iespējams iznomāt grilu. Muciņa nav aprīkota ar elektrību un apsildi.

WC, vasaras duša un elektrības pieslēguma vieta atrodas aptuveni 70 metru attālumā no muciņas. Siltās dušas izmantošana ir iekļauta mucu mājiņas Nr. 17 cenā (pieejamas no 09:00-21:00; atrodas aptuveni 100 metru attālumā). Automašīnas novietošana auto stāvlaukumā ir iekļauta Mucu mājiņas Nr. 7 cenā, auto novietošana tuvāk mājiņai (Zaļajā zonā) – 5€ (novietošana zaļajā zonā pieejama atkarībā no telšu laukuma noslogotības).

Par papildus samaksu pieejams: kubls, pirts, grils, galds ar soliem, malka, ogles, sauļošanās krēsli, sporta inventāra noma (SUP dēļi, kajaku laivas, airu laiva, velosipēdi).

Nakšņošana jūras krastā mēdz sagādāt arī asas izjūtas. Ūdens, saule, vējš, mežs un smiltis nepakļaujas mūsu vēlmēm, tāpēc gērbieties un nodrošinieties atbilstoši laikapstākļiem.

Obligātajiem laukiem beigās ir *Reserve of 1 available accommodations.

Muciņa Nr. 17 ir pieejama rezervācijai!