Pirts guļbūve

Pirts guļbūve ir aptuveni 100 gadus vecs, restaurēts namiņš jūras krastā ar nelielu divvietīgu istabiņu otrajā stāvā, kur izbaudīt jūras šalkoņas relaksējošu miegu pašā jūras krastā.

Iespējams atsevišķi rezervēt tikai pirti (bez nakšņošanas) – pirts cena – 25 eiro pirmā stunda, 15 eiro katra nākamā stunda.

Pievienojot jūras tautas pirts rituālu ar veldzējošu naksnīgu vai dienas gaismas peldi jūrā būs atpūties gan ķermenis gan gars! Namiņa pirmajā stāvā atrodas pirts telpa un priekštelpa kurā pārģerbties, otrajā stāvā neliela istabiņa, gulta (segas, spilveni, gultas veļa, dvieļi). Namiņš ir aprīkots ar elektrību un apgaismojumu. Blakus namiņam atrodas galds ar soliem. Automašīnas novietošana auto stāvlaukumā ir iekļauta cenā, auto novietošana tuvāk namiņam (Zaļajā zonā) – 5€. Tualete un vasaras duša atrodas aptuveni 50 metru attālumā. Rezervējot kā naktsmītni – siltās dušas ir iekļautas cenā (pieejamas no 09:00-21:00; atrodas aptuveni 100 metru attālumā). Par papildus samaksu pieejams: kubls, grils, galds ar soliem, malka, ogles, sauļošanās krēsli, sporta inventāra noma (SUP dēļi, kajaku laivas, airu laiva, velosipēdi). 

Nakšņošana jūras krastā mēdz sagādāt arī asas izjūtas. Ūdens, saule, vējš, mežs un smiltis nepakļaujas mūsu vēlmēm, tāpēc gērbieties un nodrošinieties atbilstoši laikapstākļiem.

Obligātajiem laukiem beigās ir *Reserve of 1 available accommodations.

Pirts guļbūve ir pieejama rezervācijai!

  • 1 nakts €100

    Ierakstīšanās no 15:00, Izrakstīšanās līdz 12:00 Iespējams atsevišķi rezervēt tikai pirti (bez nakšņošanas) - pirts cena - 25 eiro pirmā stunda, 15 eiro katra nākamā stunda.

  • 3 naktis €285

    Ierakstīšanās no 15:00, Izrakstīšanās līdz 12:00

  • 7 naktis €630

    Ierakstīšanās no 15:00, Izrakstīšanās līdz 12:00