Melnsilā

Aktivitātes melnsilā

SUP Noma

SUP jeb stand up paddle ir jauns sporta vai drīzāk aktīvās atpūtas veids, kas strauji iekarojis popularitāti visā pasaulē un ir populārs arī “Melnsilā”. SUP ļauj pārvietoties pa ūdeni un šķelt jūras viļņus, stāvot uz paplata, stabila sērfa dēļa un airējot ar vienu airi. Supošana “Melnsilā” ir relaksējošs ūdens fitnesa sporta veids ar papildu bonusu, brīnišķīgu dabas ainavu visapkārt! SUP dēļa cena - 8 eiro pirmā stunda, 5 eiro katra nākamā stunda

Kajaku noma

Senatnē kajaku izmantoja, lai dotos medībās pa iekšzemes ezeriem, upēm un piekrastes ūdeņiem, bet šodien kajaku var izmantot, lai dotos romantisku saulrietu vai saullēktu un neaizmirstamu dabas skatu un nebijušu emociju medībās. Ar kajaku ir iespējams nokļūt arī Melnsila lielajā upē, pa kuru var doties augšup, pateicoties vietējiem iedzīvotājiem, kuri upi iztīrīja no pārgāzušiem kokiem, kā rezultātā airēšanas un “medību” ceļš ir kļuvis garāks. Vienvietīga kajaka cena - 5 eiro stundā, divvietīga kajaka cena - 7 eiro stundā.

Velosipēdu noma

Brauciens ar velosipēdu var izvērsties piedzīvojumā, atklājot vēl neatklātas vietas un izbraucot neviena nebrauktas dabas takas un jūras piekrastes maršrutus! Piedāvājumā ir dažāda izmēra velosipēdi gan lieliem, gan maziem. Lai brauciens kopā ar bērnu būtu drošs, mēs piedāvājam nomai arī aizsargķiveres. Velosipēdi nav paredzēti lielam sporta braucienam, bet gan, lai baudītu braucienu pa jūras krastu vai meža takām.Cena 5 eiro stundā / 20 eiro visa diena.

Makšķernieku laivas noma

Brauciens ar makšķernieku laivu pa jūru vai pa Melnsila upi būs lieliska meditācija prātam un ķermenim. Piedāvājam makšķernieku laivas nomu ar ietilpību līdz 4 cilvēkiem, lai baudītu nomierinošu, vienmērīgu laivas slīdējumu pa ūdens virsmu, saulrieta atblāzmas krāsu terapiju un visaptverošu, prāta nomierinošu dabas klusumu. Cena - 5 eiro stundā / 25 eiro visa diena.

Bērnu laukums

Mazajiem piedzīvojuma meklētājiem patiks kāpelēšanas konstrukcija kuģa formātā, roka stiprības pārbaude karājoties virvju vītenēs, spēkošanās ar vēja pretspēku šūpojoties šūpolēs.

Kubula noma

Romantiskas sajūtas, un relaksāciju vakarā, vērojot saullēktu jūras krastā, būs iespējams gūt kempingā esošajā kublā. Cena - 50 eiro (2 stundas) / 100 eiro (visa diena)

Putnu vērošana

Aktīvās migrācijas laikā Kolkasragu stundā pārlido vairāki desmiti tūkstošu putnu. Pavasarī Kolkasragā var būt sastopamas gandrīz visas Latvijas putnu sugas. Kolkasraga piekrastes ūdeņi un Irbes šaurums ir nozīmīga barošanās vieta caurceļojošajiem un ziemojošajiem ūdensputniem.

Galda teniss

Lielisks veids kā atpūsties Melnsils kempingā ir spēlējot galda tenisu. Tenisa spēlei varēs nodoties kā lieli tā mazi, spēlēt iespējams arī četru cilvēku spēles.

Mini Zoo laukums

Mini Zoo un rotaļlaukums kempinga teritorijā! Kempingā ir neliela mini zoo pasaule ar tādiem pūkainiem dzīvnieku kārtas draugiem kā vistiņām, trušiem un kaziņām. Ikviens, liels vai mazs, var nākt iepazīties un aprunāties ar “plaukstas izmēra” dzīvnieciņiem, kā arī uzcienāt tos ar kādu gardu našķi.

Pirtnieka pakalpojumi

Stiprinies pirtiņā un baudi dabas spēku. Uzdāvini sev mirkli miera. Prom no pilsētas burzmas, prom no ikdienas steigas. Par Tevi parūpēsies pirtniece un zālīšu zinātāja. Bagātīgajā augu un senču zinību pasaulē viņa atradusi savu īpašo mīlestības došanas telpu, un atvērs pirts pasauli tieši Tev! Katra slotiņa, augs un zieds ir gādāts ar patiesu mīlestību, lai ikviens savā pirts ceļojumā saņemtu īpašu pieeju un neaizmirstamu baudījumu. 1. Individuāls relaksējošs pirts rituāls 3h-4h garumā (cena 1 personai - 90 EUR, 2 personām - 160 EUR + pirts izmaksas). 2. Pirts vakars kompānijā (8-10 personas) 3 stundu garumā (45 EUR no personas + pirts izmaksas). Informējam, ka Pirtnieka pakalpojumi jāpiesaka vismaz nedēļu iepriekš zvanot uz telefona numuru 28605606 vai rakstot uz info@melnsils.lv

Zivju meistarklase

Zivju kūpināšanas meistarklase vietējā zvejieka pavadībā. Meistarklases ilgums aptuveni 2 stundas. Informējam, ka meistarklasi var pieteikt iepriekš zvanot 28605606, vai rakstot info@melnsils.lv Cenas - individuāli, attiecīgi Jūsu vēlmēm.

Pastaiga ar kājām

Atstāj mašīnu pie mums, ar autobusu brauc uz Kolku un atpakaļ nāc ar kājām. Pēc šādas pastaigas iesakām izbaudīt aukstu veldzējošu aliņu sēžot karstā kubulā.