No šīs muciņas paveras brīnišķīgs skats uz jūru. Namiņā ir elektrība un apsilde. Tas ir piemērots nakšņošanai visa gada garumā. Muciņā ir viena divvietīga gulta un divas nelielas vienvietīgās gultas (segas, spilveni, gultas veļa). Namiņam blakus atrodas neliela terase ar galdu un krēsliem. Pie šī namiņa nav ugunskura vietas, taču ir iespējams iznomāt grilu.

Tualete un vasaras duša atrodas aptuveni 120 metru attālumā no muciņas. Siltās dušas izmantošana ir iekļauta namiņa cenā. Tā ir pieejama no plkst. 09.00 līdz plkst. 21.00 un atrodas aptuveni 160 metru attālumā. Automašīnas novietošana auto stāvlaukumā ir iekļauta cenā. Auto novietošana tuvāk mājiņai zaļajā zonā nav iespējama.

Par papildus samaksu pieejams kubls, pirts, grils, galds ar soliem, malka, ogles, sauļošanās krēsli, sporta inventāra noma (SUP dēļi, kajaki, airu laiva, velosipēdi).

Ierašanās sākas no pulksten 15:00, izrakstīšanās līdz 12:00

1 nakts
€75
3 naktis
€210
7 naktis
€455
Cena: €0.00
Ierašanās: , no 15:00
Izrakstīšanās: , līdz 12:00
Rezervēt
Nakšņošana jūras krastā mēdz sagādāt arī asas izjūtas. Ūdens, saule, vējš, mežs un smiltis nepakļaujas mūsu vēlmēm, tāpēc ģērbieties un nodrošinieties atbilstoši laikapstākļiem.
TEV VARĒTU INTERESĒT: