Jūras māja

Jūras māja iekārtota, lai jums patiešām ne par ko vairs nav jādomā. Plaša terase, lai izbaudītu skatu uz jūru ar siltu tējas krūzi rokās un balkons, uz kura aizmigt skatoties zvaigznēs. Atpūta jūras mājā piemērota visiem gadalaikiem, jo tā aprīkota ar silto grīdu un arī sniegotā ziemā ļaus komfortabli baudīt jūras tuvumu.

Saimnieku istabas
“Saimnieku istabas: Māris un Andis” ir iekārtotas, lai šeit viesiem ne par ko vairs nav jādomā. Te padomāts par mīlīgu, siltas atmosfēras interjeru, apvienojumā ar pilnu komfortu un ērtībām – lai daba uzlādē un naktsmītne relaksē. Naktsmītnē ir ērta gulta, lai atpūstos un uzņemtu spēkus, lieli logi un privāts balkons, lai izbaudītu skatu uz jūru ar siltu tējas krūzi rokās. Atpūta šajā naktsmītnē ir piemērota visos gadalaikos, jo tā ir aprīkota ar apsildi un silto grīdu. Arī sniegotā un aukstā ziemā šī ir brīnišķīga iespēja baudīt jūras tuvumu.
Brīvdienu māja

Brīvdienas ir par piedzīvojumiem un kopā būšanu. “Melnsila” brīvdienu māja ir piemērota līdz 20 cilvēku kompānijai. Pamatā brīvdienu māja ir piemērota 6 cilvēkiem, bet tās ietilpību un nakšņošanas iespējas var palielināt pēc nepieciešamības! Brīvdienu mājas 1.stāvā ir svinību zāle, virtuve, labierīcības, duša, plaša terase ar jumtu kā arī nakšņošanas iespējas. 2.stāvā ir trīs atsevišķas guļamistabas, duša un tualete. Dzīve ir svētki, izbaudiet un izdzīvojiet to caur neaizmirstiem mirkļiem kopā ar ģimeni vai draugiem “Melnsila” brīvdienu mājā ar skatu uz jūru.

Pirts māja

Pirts māja izcili piemērota lai atpūtu dabā papildinātu ar relaksāciju pirtī vai draugu lokā vai ar ģimeni. Privātums un maksimāla relaksācija dabā. Pirts mājas pirmajā stāvā ir svinību zāle, virtuve, tualete, duša un pirts telpa, plaša terase ar jumtu. Otrajā stāva ir viena istaba ar divām divvietīgajām gultām.

Mīlas buduārs

Pavadiet “Mīlas buduārā” ilgi kārotās brīvdienas intīmā atmosfērā, baudot dabu, pastaigājoties gar jūru un priecājoties par kopā būšanu. Kā jau nosaukums liek nojaust, šis namiņš ir iekārtots romantiskai un mierpilnai atpūtai. Te padomāts par mīlīgu, siltas atmosfēras interjeru – lai daba uzlādē un naktsmītne relaksē. Namiņā atrodas liela divguļamā gulta (segas, spilveni, gultas veļa un dvieļi), tualete un duša, ledusskapis un tējkanna. Blakus namiņam atrodas neliela terasīte ar galdu un krēsliem.

GAZ 66

Unikāla naktsmītne pie pašas jūras – izveidota autentiskā GAZ 66 kravas automašīnā. Atpūta šajā namiņā ļaus justies kā īstam pasaules apceļotājam. Ja Jūs mīlat ērtības un komfortu, bet reizē vēlaties izbaudīt ko patiesi ekskluzīvu un neredzētu – GAZ 66 ir piemērots tieši Jums.

Kuģis USZIHTIBA

Ja Jūs mīlat ērtības un komfortu, bet reizē vēlaties izbaudīt ko patiesi ekskluzīvu – KUĢIS USZIHTIBA ir piemērots tieši Jums.

Viesu nama numuriņi
Ja esi pilsētas komforta cienītājs, viesu nama istabas būs īpaši piemērotas, lai varētu baudīt atpūtu dabas tuvumā. Visi pieci viesu nama numuriņi atrodas viesu nama otrajā stāvā. Tajos ir divvietīga gulta, tualete, duša, virtuves zona un jumta logs ar skatu uz jūru.

Viesu nams