Senatnē stūrmaņa jeb kuģa klāja komandas virsnieka galvenais uzdevums bija kuģa vadīšana un virzīšana pareizā virzienā. Kad kuģis bija pietauvots krastā, tad bija pienācis laiks atpūtai. Atpūtas vietai bija jāatrodas tuvu kuģa pietauvošanas vietai, lai jebkurā brīdi matrozis varētu izsaukt stūrmani uz kuģa klāja. Mūsdienās par stūrmani dēvē autobraucēju, kura galvenais uzdevums ir pietiekami ātri nokļūt kempingā “Melnsils“, lai pēc brauciena atpūstos “Stūrmaņu kajītē“. Šeit ir paredzēta gultas vieta ne tikai pašam stūrmanim, bet arī viņa pavadonei.

Numuriņā ir divguļamā gulta (sega, spilveni, gultas veļa, dvieļi), tualete un duša, neliela virtuves zona, kā arī jumta logs ar skatu uz jūru. Automašīnas novietošana auto stāvlaukumā ir iekļauta cenā. Par papildus samaksu pieejams: kubls, pirts, grils, galds ar soliem, malka, ogles, sauļošanās krēsli, sporta inventāra noma (SUP dēļi, kajaku laivas, airu laiva, velosipēdi).

Stūrmaņa kajītē iespējams izguldīt 2 personas un tajā nevar ievietot papildus vietas.

Ierašanās sākas no pulksten 15:00, izrakstīšanās līdz 12:00

1 nakts
€70
3 naktis
€195
7 naktis
€420
Cena: €0.00
Ierašanās: , no 15:00
Izrakstīšanās: , līdz 12:00
Rezervēt
Nakšņošana jūras krastā mēdz sagādāt arī asas izjūtas. Ūdens, saule, vējš, mežs un smiltis nepakļaujas mūsu vēlmēm, tāpēc ģērbieties un nodrošinieties atbilstoši laikapstākļiem.
TEV VARĒTU INTERESĒT: