Krišjāņa Valdemāra istaba ir piemērota tiem, kuri vēlas atgūt mieru un iegūt jaunas radošuma rezerves. Šeit, guļot divguļamajā gultā pie atvērta loga un elpojot spirdzinošu jūras un priežu gaisu, domāsies gaišākās domas. Sēžot pie senatnīgā rakstāmgalda, tiks uzrakstītas dzīves gudrākās atziņas, bet pastaigās pa jūras krastu prāts un ķermenis iegūs mieru.

Numuriņā ir divguļamā gulta (sega, spilveni, gultas veļa, dvieļi), tualete un duša, neliela virtuves zona, rakstāmgalds, kā arī jumta logs ar skatu uz jūru. Automašīnas novietošana auto stāvlaukumā ir iekļauta cenā. Par papildus samaksu pieejams: kubls, pirts, grils, galds ar soliem, malka, ogles, sauļošanās krēsli, sporta inventāra noma (SUP dēļi, kajaku laivas, airu laiva, velosipēdi).

Ierašanās sākas no pulksten 15:00, izrakstīšanās līdz 12:00

1 nakts
€60
3 naktis
€165
7 naktis
€371
Cena: €0.00
Ierašanās: 1 Janvāris, 1970, no 15:00
Izrakstīšanās: 1 Janvāris, 1970, līdz 12:00
Rezervēt
Nakšņošana jūras krastā mēdz sagādāt arī asas izjūtas. Ūdens, saule, vējš, mežs un smiltis nepakļaujas mūsu vēlmēm, tāpēc ģērbieties un nodrošinieties atbilstoši laikapstākļiem.
TEV VARĒTU INTERESĒT:

PAZIŅOJUMS PAR SĪKDATŅU IZMANTOŠANU
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes – nelielas teksta datnes, kuras tiek saglabātas Jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad Jūs atverat vietni. Uzzini vairāk!