No muciņas paveras brīnišķīgs skats uz jūru. Muciņā ir viena divvietīgā gulta, divas nelielas vienvietīgās gultas (segas, spilveni, gultas veļa). Namiņam ir sava terase ar galdiņu un krēsliem, blakus ir arī ugunskura vieta. Muciņa nav aprīkota ar elektrību un apsildi.

Tualete, vasaras duša un elektrības pieslēguma vieta atrodas aptuveni 240 metru attālumā no namiņa. Siltās dušas cena ir 3 eiro vienai personai. Tā ir pieejama no plkst. 09.00 līdz plkst. 21.00 un atrodas aptuveni 280 metru attālumā no namiņa. Automašīnas novietošana auto stāvlaukumā 2 eiro. Auto novietošana tuvāk muciņai (zaļajā zonā) – 5 eiro. Iespējas novietot automašīnu zaļajā zonā ir atkarīgas no telšu laukuma noslogotības.

Par papildus samaksu pieejams kubls, pirts, grils, galds ar soliem, malka, ogles, sauļošanās krēsli, sporta inventāra noma (SUP dēļi, kajaki,, airu laiva, velosipēdi).

Ierašanās sākas no pulksten 15:00, izrakstīšanās līdz 12:00

1 nakts
€65
3 naktis
€180
7 naktis
€406
Cena: €0.00
Ierašanās: , no 15:00
Izrakstīšanās: , līdz 12:00
Rezervēt
Nakšņošana jūras krastā mēdz sagādāt arī asas izjūtas. Ūdens, saule, vējš, mežs un smiltis nepakļaujas mūsu vēlmēm, tāpēc ģērbieties un nodrošinieties atbilstoši laikapstākļiem.
TEV VARĒTU INTERESĒT: