14. gadsimtā Melnsilā dzīvojošais jūras laupītājs Trommels bija pavisam reāla tā laika personība. Trommela salaupītā bagātība bija tik lielos apmēros, ka to glabāšanai nepietika ar dārgumu lādēm. Tāpēc visus savus salaupītos dārgumus viņš glabāja Trommeļa pils pagrabā. Trommeļa pils mūsdienās vairs nav redzama, bet viduslaiku nocietinājuma vieta, kas ir valsts nozīmes arheoloģisks piemineklis, ir joprojām apskatāma. Trommeļa pilskalns atrodas 200 m attālumā no kempinga “Melnsils” ziemeļu virzienā. “Trommeļa pils” istaba patiks jūras pirātu tematikas cienītājiem.

Numuriņā ir divguļamā gulta (sega, spilveni, gultas veļa, dvieļi), tualete un duša, neliela virtuves zona, dārgumu lāde mantu glabāšanai, kā arī jumta logs ar skatu uz jūru. Automašīnas novietošana auto stāvlaukumā ir iekļauta cenā. Par papildus samaksu pieejams: kubls, pirts, grils, galds ar soliem, malka, ogles, sauļošanās krēsli, sporta inventāra noma (SUP dēļi, kajaku laivas, airu laiva, velosipēdi).

Tromeļa pils numurā iespējams izguldīt 2 personas un tajā nevar ievietot papildus vietas.

Ierašanās sākas no pulksten 15:00, izrakstīšanās līdz 12:00

1 nakts
€70
3 naktis
€195
7 naktis
€420
Cena: €0.00
Ierašanās: , no 15:00
Izrakstīšanās: , līdz 12:00
Rezervēt
Nakšņošana jūras krastā mēdz sagādāt arī asas izjūtas. Ūdens, saule, vējš, mežs un smiltis nepakļaujas mūsu vēlmēm, tāpēc ģērbieties un nodrošinieties atbilstoši laikapstākļiem.
TEV VARĒTU INTERESĒT: